وبلاگ

  تقسیم الاجل سه ماهه!

ضرب الاجل یا تقسیم الاجل سه ماههضرب الاجل سه ماهه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند کلیه کسانی که به موجب قانون تصویب شده مشمول ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل می‌شوند باید حداکثر ظرف سه ماه از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون؟!، یکی از مشاغل مورد تصدی را انتخاب نمایند و از سایر مشاغل استعفا دهند!!

برنده بازی شطرنج از قدرت پیش بینی و بازیخوانی بیشتری نسبت به فرد مقابل برخوردار هست؛ بعضی از شطرنج بازهای طراز اول تا 18 حرکت بعد رو پیش بینی و در شاخه های مختلف (اصلی و فرعی) نیز بازیخوانی میکنند(تجربه)!!

شاید پیش خودتون فکر کنید این مطلب چه دخلی به موضوع داره، در تصویب قانون اگر تمامی موارد پیش بینی ...

  از اکباتان تا اکباتان

برای اولین بار در کشور، هماهنگی جانانه ای بین دو ارگان انجام شد.متروفدراسیون ورزش های همگانی

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه (مترو تهران) و فدراسیون ورزش های همگانی در اقدامی بی سابقه چند ماهیست که فرهنگ ورزش های همگانی رو در ایستگاه های اکباتان پیاده سازی و اجرایی کردند.

عزیزانی که مشتری ثابت این دو ایستگاه هستند از نزدیک شاهد خیل عظیمی از ورزش دوستان هستند که هر روزه بین دالان های چندین کیلومتری بین ایستگاه اکباتان تا ایستگاه اکباتان پیاده روی و یا ...

  رقم، رمق می‌خواهد

این روزها (18 یا 20 دی) سالگرد شهادت امیریست کبیر، امیری که امروزه اسمش نیز کم کم از خاطره‌­ها محو میشود، رسمش که هیچ.امیرکبیر

میرزا محمد تقی خان فراهانی مشهور به امیرکبیر، در مدت سه سال فقط 3 سال صدارتش اصلاحات که نه، بلکه انقلابی در وضعیت صنعتی، علمی، اقتصادی و اجتماعی کشور ایجاد کرد.

این بزرگ طلایه دار صنعت ایران که آشپز زاده­‌ای بیش نبود در مدت سه سال صدارتش خدمات و اقداماتی بس درخور توجه انجام داد، تاسیس وزارت امورخارجه، ایجاد سفارتخانه، تشکیل هیئت های مترجمی، انتشار وقایع الاتفاقیه اولین روزنامه کشور، تاسیس مدرسه دارالفنون (تدریس رشته‌های پزشکی، مهندسی و ...)، مبارزه جدی با رشوه خاری و پارتی بازی (شایسته سالاری خودمون)!!؟، قطع مواجب بی حساب کتاب، کاهش حقوق شاه، برچیدن رسم قمه کشی و لوطی بازی، ممنوعیت حمل سلاح گرم و سرد، تاسیس مراکز پلیس در شهر و سروسامان دادن به ارتش، خودکفایی در تولیدات نظامی از جمله ...

این مطلب رو با یه سوال پاگشا میکنم: تا حالا با خودتون شطرنج بازی کردید؟؟

سازمان حمایت از فقط مصرف کننده از نوع کشورهای خارجی به گوشم آشنا بود اما چند وقتی هست بخاطر نوسانات اخیر، اسم این سازمان بر سر زبون مجری ها افتاده؛ بنظرم بگیم سازمان حمایت مصرف و تولید کننده خلاصه نویسی میشه.

اگه باور ندارید یا شاید خیلی باور دارید اینم آدرس اینترنتیش: http://www.cppo.ir

میگن ملانصرالدین بعنوان قاضی روستاشون در حال رسیدگی به دعوایی بود؛ در حالی که به شاکی گوش میداد گفت:

صفحه‌ها

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا