طراحی وب سایت

پیش در آمد:

وبسایت های اینترنتی در دو نوع ایستا (Static) و پویا (Dynamic) دسته بندی میشوند.

سايت‌هاي استاتیک: در این نوع از وبسایتها اطلاعات به ندرت تعويض و يا ويرايش مي‌شوند (ماهی یکی دوبار) براي كساني كه يك وب سايت كوچك با چند صفحه محدود و با صرف هزینه پائین می خواهند و قصد كم و يا زياد كردن محتويات آن را ندارند، مناسب است. بطور مثال وبسایت های تبلیغاتی با صفحات محدود یکی از انواع این نوع وبسایت ها هستند.

سايت‌هاي پويا: اطلاعات هر روز و يا هر چند روز ويرايش مي‌شوند(مانند سایت های خبری). هزينه ايجاد يك سايت پويا بیشتر از استاتیک بوده و این به دلیل نوع کدنویسی، نیاز به پنل حرفه ای، استفاده از پایگاه داده ها، استفاده از سیستم مدیریت محتوی و شخصی سازی آن می باشد.

به صورت پویا طراحی کردن سایتی کوچک که سال به سال هم تغییراتی در محتوی ندارد کاری بس اشتباه است که جز هزینه اضافی بر دست صاحب سایت چیزی باقی نمی گذارد در مقابل طراحی کردن سایت بصورت استاتیک برای مشتریانی که تغییرات بالایی در کار خود دارند و خواهان امکانات جدیدی در سایت هستند نیز کاری اشتباه و موجب صرف وقت و هزینه بالا جهت بروزرسانی (حتی اگر اضافه کردن یک کلمه در سایت باشد) و کدنویسی امکانات جدید در صفحات می باشد.

طراحی وب سایت خود را به فراآسا بسپارید:

گروه طراحی فراآسا از سال 1386 کار طراحی خود را بصورت تخصصی در زمینه وب و ایجاد صفحات اینترنتی (استاتیک و دینامیک) شروع نمود که از آن جمله میتوان به راه اندازی سایت دانشگاهی، وبسایت های شخصی، سایت ارگانی و موسسات، سایت اطلاعات مدارک ایران، سایت راجیر و پشتیبانی این سایت ها و همچنین مشاوره در زمینه طراحی وب اشاره نمود.

فراآسا سایت های خود را بر پایه زبان برنامه نویسی php، پایگاه داده  mysql، اسکریپت HTML ، CSS و JS، سیستم مدیریت محتوی قدرتمند دروپال و سایر cms های معروف و همچنین بهره بری از سایر تکنولوژی ها از جمله ajax و ... راه اندازی می نماید.

فراآسا توانایی طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت های استاتیک و دینامیک از جمله خبری، اطلاع رسانی، شخصی، تبلیغاتی، معرفی کالا و خدمات، گالری، فروشگاه آنلاین، مالتی سایت و چند زبانه را داراست. قابل ذکر است تمامی وب سایت های طراحی شده توسط فراآسا در سرورهای لینوکس و ویندوز قابلیت پیاده سازی دارند و محصور به سرور خاصی نیستند.

- فراآسا به جهت سهولت در امر طراحی و نزدیک تر شدن به سلایق شما، فرمی در هشت صفحه جهت اخذ موارد و مشخصات وب سایت شما تنظیم نموده است که پس از توافق و ثبت سفارش تقدیمتان می گردد.

- جهت مشاوره ی اجاره دامین و هاست و یا طراحی وبسایت با شماره 09194655518 تماس حاصل نمائید.

جهت مشاهده هزینه های راه اندازی و نگهداری وبسایت اینجا را کلیک نمائید.

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا