نمونه کارهای فراآسا

1) طراحی وب سایت:

از جمله کارهای اخیر فراآسا میتوان به سایت های خط و خاک با حدود 800 صفحه اینترنتی ، سایت اطلاع رسانی دارالتحفیظ شهرستان کرج، سایت راجیر، وب سایت اطلاعات مدارک ایران.

سایت خط و خاک سایت دارالتحفیظ سایت فراآسا سایت راجیر

وب سایت اطلاعات مدارک ایران به نشانی www.madaarek.ir و اساتید عباسی و حجازی در حال آماده سازی و یا در مرحله سفارش کار است.

2) طراحی و چاپ کارت ویزیت های خلاقانه و ویژه:

بدلیل ایجاد وب سایتی مجزا برای این کار، جهت مشاهده نمونه کارها به سایت راجیر مراجعه نمائید.

لمینت شیشه ای

صندلی راحتی

مبل کارت ویزیت کارت ویزیت حرفه دندانپزشکی
3) مالتی مدیا و طراحی دیسک های autorun:

تولید سی دی های اوتوران از جمله سی دی مجموعه نرم افزارهای کاربردی ویندوز به همراه آموزش، سی دی نرم افزارهای طراحی گرافیکی، سی دی نرم افزارهای تخصصی ویرایش و ادیت فیلم، سی دی تبلیغاتی موسسه حافظان قرآن کریم شامل شمه ای از فعالیت ها و مراسمات موسسه بصورت متن و فیلم و همچنین ایجاد فیلم پلیر منحصر به فرد برای نمایش مجموعه همایش ها.

cd outorun cd outorun

4) طراحی لوگو و آرم:

این نوع از طراحی که شامل slogan یا شعار موسسات، آرم و لوگو، آیکون، بنر، هدر، فوتر و سایر موارد که از آن جمله میتوان به لوگوهای راجیر، واحد تبلیغات میقات القرآن، فراآسا، سایت اطلاعات مدارک، نشریه ثانیه های سبز، ادیت اتود اولیه سایت خط و خاک، شرکت بازرگانی بی اس تی (BST)، آسا کیت و ... اشاره نمود.

ثانیه های سبز RAJir.ir دارالتحفیظ فراآسا ادیت لوگوی خط و خاک مدارک هدر حافظان

5) طراحی جلد و صفحه بندی کتاب و نشریات، طراحی بنر، بروشور، سربرگ و سایر موارد:

طراحی و صفحه بندی سه جلد کتاب «راز سعادت»،  «با ولایت تا سعادت» و «چراغ هدایت»، تایپ و صفحه بندی کتاب تست کنکور «نسیم دانش» شامل معارف اسلامی دوم، سوم و پیش دانشگاهی، طراحی و صفحه بندی نشریه ثانیه های سبز، بولتن و بروشورهای متعدد از جمله گروه معارف آموزش و پرورش، بنرها و بروشورهای دارالتحفیظ شهرستان کرج، بنرهای دانشگاه، طراحی و چاپ کارت های شناسایی و بن کارت نمونه ای از کارهای انجام گرفته می باشد.

در برخی از موارد بالا همکاری با موسسات فراتر از حد طراحی و حتی کمک در سطح پژوهشی و مطالب کتاب ها نیز بوده که میتوان به نشریه سراسری تسنیم، کتاب چراغ هدایت، کتاب آموزشی برای نونهالان و کودکان، جمع آوری مطالب نشریه ثانیه های سبز و سایر موارد اشاره کرد.

صفحه بندی و صفحه آرایی کتاب صفحه آرایی کتاب چراغ هدایت بولتن و بروشور صفحه بندی کتاب
 مجله ثانیه های سبز  مجله ثانیه های سبز  مجله ثانیه های سبز ثانیه های سبز
ثانیه های سبز ثانیه های سبز کتاب معارف - نسیم دانش ثانیه های سبز
رو جلد کتاب با ولایت تا سعادت جلد کتاب چراغ هدایت جلد کتاب راز سعادت  

 

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا