مدیریت نظرات ارسالی

عنوان آموزش: مدیریت نظرات ارسالی
اهداف آموزشی: مشاهده، تائید، پاسخ، ویرایش و احیاناً حذف نظرات و دیدگاه‌های ارسالی کاربران با دو روش متفاوت.

توضیحات: سایت شما بگونه ای تنظیم شده که نظرات ارسالی کاربران باید با تائید مدیران سایت قابل مشاهده برای سایرین باشد، پس نظرات ارسالی کاربران نیاز به تائید برای مشاهده عمومی خواهد داشت.

خلاصه آموزش:
روش اول: با لاگین کردن در وبسایت اگر در صفحه ای، نظری توسط کاربران ثبت و یا ارسال شده باشد برای شما قابل رویت است و میتوانید از همانجا اعمال تغییرات داشته باشید اما این امر مستلزم این خواهد بود که شما تمام سایت و مطالب آن را زیر و رو کنید! و یا بصورت تصادفی هنگام مرور یک صفحه یا بروز رسانی مطلب با نظر ارسالی برخورد کنید که ممکن است به بعضی صفحات سایت، سالهای سال هم مراجعه نداشته باشید و آن نظر بعد از سالهای سال خاک خوری به اثر باستانی تبدیل شود.

روش دوم: منوی مدیریت > محتوی > دیدگاه ها (تب سمت چپ محتوا) > دیدگاه های تائید نشده
در قسمت دیدگاه های تائید نشده، نظرات پس از تائید به قسمت دیدگاه های منتشر شده انتقال میابند، شما میتوانید بصورت دسته ای نظرات را تائید و یا حذف نمائید. با کلیک بر روی موضوع دیدگاه و یا رفتن به بخشی که دیدگاه ارسال شده، تائید، پاسخ، ویرایش و یا عمل حذف را انجام دهید که همان روش اول محسوب میشود با این تفاوت که مکان نظرات ارسال شده مشخص است و نیاز نیست کل وبسایت را زیرورو کنید.   

فرمت فیلم: wmv
مدت زمان فیلم: 04:20
حجم فایل فشرده (دانلودی): 8.18 مگابایت

دانلود

دسته بندی محتوی: 

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا