از اکباتان تا اکباتان

برای اولین بار در کشور، هماهنگی جانانه ای بین دو ارگان انجام شد.متروفدراسیون ورزش های همگانی

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه (مترو تهران) و فدراسیون ورزش های همگانی در اقدامی بی سابقه چند ماهیست که فرهنگ ورزش های همگانی رو در ایستگاه های اکباتان پیاده سازی و اجرایی کردند.

عزیزانی که مشتری ثابت این دو ایستگاه هستند از نزدیک شاهد خیل عظیمی از ورزش دوستان هستند که هر روزه بین دالان های چندین کیلومتری بین ایستگاه اکباتان تا ایستگاه اکباتان پیاده روی و یا احیاناً میدوند.

و خوشا به حال دوستانی که از خط 4 به خط 5 تغییر مسیر میدن چون یه دو کیلومتری بیشتر پیاده روی میکنند و اینجاست که اوج فراست مترو و فدراسیون نمایان خواهد شد بدلیل اینکه در عصر بدن گرم و بیشتر عضلات آماده ورزش کردن هست و آسیب پذیری پائین تری نسبت به صبح داره.

عکس رو ببینید، جون میده برای میدون میوه تره بار، بوتیک، نمایشگاه ماشین و ... اگه راه افتاد جای تعجب نیست.

ایستگاه مترو اکباتان

اما جوایز، جایزه نفر اول نشستن روی صندلی و نفس نفس زدن تا ایستگاه کرج و نفرات آخر هم جایزشون مشاهده دور شدن قطار با سرعت 3 کیلومتر بر ساعت از نزدیک میباشد.

دقت کردید بعضی وقتها رسوندن دو خط به هم خیلی مشکله؛ یادتون هست که اون قدیم قدیما بعضیا با بستن چشماشون و رسوندن دو انگشت سبابه بهم تفال میفرمودند تازه بعد از صد بار تست تازه انگشت سبابه میخورد به انگشت شست! اینم نوع جدیدش => 2012

فیلم  « از کرخه تا راین » رو دیدید، فیلم « از اکباتان تا اکباتان » رو هم از دست ندید.

دسته بندی محتوی: 

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا