درباره فراآسا

بسم الله الرحمن الرحیمفراآسا

 

گروه طراحی فراآسا از سال 1386 کار طراحی خود را بصورت تخصصی در زمینه وب و ایجاد صفحات اینترنتی (استاتیک و دینامیک) شروع نمود که از آن جمله میتوان به راه اندازی سایت دانشگاهی، وبسایت های شخصی، سایت ارگانی و موسسات، سایت اطلاعات مدارک ایران، راجیر و پشتیبانی این سایت ها و همچنین مشاوره در زمینه طراحی وب اشاره نمود.

سایت فراآسا علاوه بر هدف تبلیغاتی، ارائه خدمات مجازی (اینترنتی) را نیز در دستور کار خود قرار داده و با ایجاد و تولید کدها و اسکریپت های پر محتوی و مناسبتی رایگان قصد تحقق این امر را دارد؛ انشاءالله امید است کدهایی نوین، منحصر به فرد و ویژه را بصورت کاملاً رایگان جهت استفاده کلیه سایت های اینترنتی ایرانی و خارجی آماده نماید.

در حال حاضر گروه طراحی فرا آسا علاوه بر طراحی وب و خدمات مجازی کارهای طراحی لوگو، بولتن و بروشور، بنر، نشریه و مجله، روی جلد و صفحه بندی کتاب، تولید دیسک های اوتوران مالتی مدیا را نیز در کارنامه ی خود دارد.

در ضمن فراآسا مفتخر است کار طراحی کارت ویزیت های خلاقانه، چاپ و کارهای تکمیلی پس از چاپ (برش الگوهای خاص روی کارت، پاکت کارت ویزیت و تبلیغاتی و ...) را با متدی کاملاً جدید و متفاوت (که برای اولین بار در ایران صورت می گیرد) نیز در رزومه کاری خود داشته باشد. از این سو گروه فراآسا در جهت خدمت رسانی بهتر در زمینه طراحی، چاپ و تحویل کارت ویزیت های خلاقانه و خاص  در سراسر ایران، ارائه سایتی مجزا در این زمینه با نام راجیر به آدرس www.rajir.ir را احساس نمود تا در کمترین زمان و با جدیدترین فناوری حتی در دورترین مناطق این امر تحقق یابد.

از اصلی ترین اهداف ایجاد سایت راجیر ارتباط مابین سفارش دهنده و مجری کار، نمایش طرح های خلاقانه و همچنین رویت و تائید فرم نهایی کار طراحی شده جهت ارسال به چاپخانه می باشد.  جهت مشاهده طرح، قیمت، مشخصات، نحوه سفارش و سایر موارد به سایت راجیر مراجعه نمائید.

گروه طراحی فراآسا از افراد یا موسساتی که مایلند وب سایت هایی شخصی، تبلیغاتی، خبری، اطلاع رسانی و ...  در جهت فعالیت حرفه اشان چه بصورت استاتیک، دینامیک و یا ترکیبی از این دو با بهترین برنامه مدیریت محتوی سایت (دروپال)  را داشته باشند، با کمال افتخار آمادگی خود را جهت طراحی و پشتیبانی این وبسایت ها اعلام می نماید.

امید است قدردان انتخاب شما باشیم

جهت مشاهده نمونه کارهای گروه فراآسا اینجا را کلیک نمائید.

با فراآسا به فراتر از آسایش بیاندیشیم

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا