چارچوب های کاری فراآسا

گروه طراحی فراآسا مجری امور تبلیغاتی شرکت ها و موسسات است که از آن جمله میتوان به فعالیت در حوزه های زیر اشاره نمود:

1) وب سایت:سایت خط و خاک

- طراحی وب سایت:
از اصلی ترین چارچوب های کاری فراآسا طراحی وب سایت مختلف از جمله خبری، اطلاع رسانی، شخصی، تبلیغاتی، معرفی کالا و خدمات، گالری، فروشگاه آنلاین و ... میباشد.

فراآسا سایت های خود را بر پایه زبان برنامه نویسی php، پایگاه داده  mysql، اسکریپت HTML ، CSS و JS،  سیستم مدیریت محتوی دروپال و سایر cms های معروف و همچنین بهره بری از سایر تکنولوژی ها از جمله ajax و ... راه اندازی می نماید.

تمامی وب سایت های طراحی شده توسط فراآسا در سرورهای لینوکس و ویندوز قابلیت پیاده سازی دارند و محصور به سرور خاصی نیستند. به طور نمونه در صورت استفاده از تکنولوژی asp در طراحی صفحات، فقط سرورهای ویندوز جوابگوی کار خواهند بود.

پس اگر شخص یا موسسه ای از قبل هاست را در اختیار داشته باشد (چه ویندوز و چه لینوکس) نیاز به صرف هزینه اضافی نیست.

+ خدمات وب:

کد و اسکریپت رایگان: گروه فراآسا به جهت احساس نیاز به اسکریپت های کاربردی در وبسایت ها و رفع نواقص بعضی از اسکریپت ها، اقدام به تولید کد و اسکریپت های مورد نیاز طراحان وب و وبلاگ نویسان نموده است که میتوان به اسکریپت عبارات کوتاه قرآنی بصورت تصادفی و روزانه با دو ترجمه فارسی و انگلیسی و ایجاد هرگونه تغییرات توسط طراحان و  وبلاگ نویسان با درج کد سی اس اس در برنامه، آیات، احادیث، ضرب المثل و دیکشنری مناسبتی (متناسب با مناسبت روز)، تبریک و تسلیت و جمله متناسب با رویداد اصلی روز و هفته و ... که دو مورد اخیر پس از تکمیل پژوهش  در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

از مهمترین مزیت های این اسکریپت حذف اختیاری لینک دریافت کد اسکریپت در داخل اسکریپت ها می باشد.

- آموزشی: از دیگر خدمات وب میتوان به برگزاری دوره های آموزشی طراحی و برنامه نویسی وب بصورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی اشاره نمود. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه نمائید.

2) طراحی و چاپ کارت ویزیت های خلاقانه و ویژه و همچنین تحویل در محل کار: کارت ویزیت های خلاقانه

فراآسا مفتخر است کار طراحی کارت ویزیت های خلاقانه، چاپ و کارهای تکمیلی پس از چاپ (برش الگوهای خاص روی کارت، پاکت کارت ویزیت و تبلیغاتی و ...) را با متدی کاملاً جدید و متفاوت (که برای اولین بار در ایران صورت می گیرد) نیز در کارنامه خود داشته باشد. در این راستا گروه فراآسا در جهت خدمت رسانی بهتر، و تحویل کارت ویزیت ها  در کمترین زمان و با جدیدترین فناوری حتی در دورترین مناطق ایران اقدام به طراحی و ارائه سایتی مجزا در این زمینه با نام راجیر به آدرس www.rajir.ir  نموده است.

جهت مشاهده طرح، قیمت، مشخصات، نحوه سفارش و سایر موارد به سایت راجیر مراجعه نمائید.

3) مالتی مدیا و طراحی دیسک هایautorun:تولید سی دی های اوتوران

تولید سی دی های اوتوران در حیطه های آموزشی، نرم افزارهای کامپیوتری، تبلیغاتی و ... که بصورت ارائه مجموعه برنامه و یا تبلیغاتی و بر مبنا و ساختار مالتی مدیا (صوتی، تصویری، فلش، گیف انیمیشن، عکس، متن و ... ) همراه با کدنویسی داخل برنامه، شخصی سازی، اضافه نمودن قابلیت های خاص از جمله نصب اتوماتیک فونت، نرم افزار اجرای فایل های مالتی مدیا، خود نصب ها و حتی ساخت پلیر مخصوص و منحصر به فرد جهت اجرای فایل های صوتی و تصویری و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

4) طراحی لوگو و آرم:طراحی لوگو و آرم

در روند اجرای انجام سفارشات مشتریان، فراآسا همواره مشتریان را ترغیبت به استفاده از آرم و لوگوهای خاص و کاربردی نموده تا توانسته باشد تبلیغاتی موثرتر رقم بزند. در این نوع از طراحی که شامل slogan یا شعار موسسات، آرم و لوگو، آیکون، بنر، هدر و فوتر بوده و سعی شده نوع فعالیت، نام شرکت و اهداف موسسه در طراحی لحاظ گشته تا اثرگذاری خود را بیش از بیش داشته باشد. از این سو فراآسا آمادگی و همکاری خود را حتی صرفاً به جهت طراحی لوگو و آرم شرکت ها، موسسات و تولیدی ها اعلام میدارد.

5) طراحی و صفحه بندی کتاب و نشریات، طراحی بنر، بروشور، سربرگ و سایر موارد:

طراحی و صفحه بندی کتاب و مجلاتطراحی و صفحه بندی روی جلد و پشت جلد کتاب، تایپ مطالب کتاب، طراحی و صفحه بندی نشریه و مجلات، طراحی و چاپ بولتن و بروشورهای متعدد، طراحی سربرگ، پاکت نامه و طراحی بنر و فلکسی، طراحی و چاپ کارت های شناسایی، بن کارت، کارت تخفیف، تراکت و هر گونه کاری که نیاز به طراحی گرافیکی دارد از جمله چارچوبهای کاری فراآساست.

در برخی از موارد بالا همکاری با موسسات فراتر از حد طراحی و حتی کمک در سطح پژوهشی و مطالب کتاب ها نیز بوده که میتوان به نشریه سراسری تسنیم، کتاب چراغ هدایت، کتاب آموزشی برای نونهالان و کودکان، جمع آوری مطالب نشریه ثانیه های سبز و سایر موارد اشاره کرد.
 

کاربر گرامی، سایت با IE7 سازگاری کامل ندارد.

لطفاً از ورژن بالاتر و یا سایر مرورگرها استفاده نمائید.

با تشکر، فراآسا